Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 07.07.2022, 06:49

ОЗ "Малнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів"

Меню
Вакансії
[03.01.2018][Вакансії]
Вакансії у ОЗ Малнівському ЗЗСО І-ІІІст. (0)
Вакансії
[03.01.2018][Вакансії]
Вакансії у ОЗ Малнівському ЗЗСО І-ІІІст. (0)
Година
Наше опитування
Ви навчаєтеся в нашому закладі?
Всього відповідей: 64
Головна » 2018 » Грудень » 21 » Чудовий виступ учнів ОНЗ НВК на предметних олімпіадах
14:03
Чудовий виступ учнів ОНЗ НВК на предметних олімпіадах

  

На протязі листопада - грудня  на базі Судововишнянського НВК проходив другий тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. У другому турі успішно виступили учні нашого опорного навчального закладу, завоювавши 23 призові місця (сім перших, вісім других, вісім третіх) місць.

     За результатами Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів переможцями та призерами стали учні ОНЗ  НВК: 

  • Черкавська Ольга – 11 клас трудове навчання – ІІ місце (вч.Куп’як З.С.);
  • Яксманицька Уляна – 11 клас німецька мова  – ІІ місце (вч.Павлишин Н.М.);
  • Кікцьо Ірина – 11 клас: економіка – ІІІ місце (вч.Симець Л.І.);
  • Тимо Юлія – 10 клас: англійська мова – І місце  (вч. Пікловська О.Я.), німецька мова – ІІ місце (вч.Павлишин Н.М.), математика – ІІІ місце                (вч. Жук Ж.Р.), українська мова – ІІІ місце (вч. Прийма М.І.)  
  • Прийма Андріана – 10 клас:  право  - І місце (вч.Калужний Т.Р.),  історія – ІІ місце (вч. Калужний Т.Р.) , хімія – ІІІ місце (вч.Хомік Г.І.), фізика –                ІІІ місце  (вч.Горун І.С.) ;
  • Тимо Тетяна – 9 клас:  ІІІ німецька мова (вч.Павлишин Н.М.),
  • Батицький Максим – 9 клас: біологія – ІІІ місце (вч. Батицька Г.С.); географія – ІІ місце (Симець Л.І.);
  • Куп’як Марія – 9 клас: трудове навчання – І місце (вч. Куп’як З.С.), фізика – ІІ місце (вч.Горун І.С.);
  • Марко Софія – 8 клас: географія – І місце (вч. Симець Л.І.), фізика –                               ІІ місце (вч.Горун І.С.);
  • Козова Оксана – 8 клас: німецька мова – І місце (вч.Павлишин Н.М.), біологія – І місце (вч.Батицька Г.С.),  історія – ІІІ місце (вч.Калужний Т.Р.)
  • Капустянський Дмитро – 7 клас: математика – І місце (вч. Жук Ж.Р.);
  • Гусяк Василь – 7 клас: хімія – ІІ місце  (вч.Хомік Г.І.):

       Крім того учні ОНЗ  НВК брали участь у районному конкурсі знавців української мови ім.П. Яцика, в якому зайняли три призові місця: Орфіняк Вероніка  5  кл.  ІІІ місце (вч. Гусяк Л.С.), Тимо Тетяна  9 кл.  ІІ місце                                          (вч.Гусяк Л.С.), Прийма Юлія   10  кл.  ІІІ місце (вч. Прийма М.І.). 

       Всі учні, які стали переможцями та призерами олімпіад нагороджені Грамотами дирекції ОНЗ  НВК та подарунками від Святого Миколая.

       Дирекція, педагогічний колектив ОНЗ  НВК забезпечила підвіз учнів в м. Судову Вишню для участі у ІІ турі Всеукраїнських  учнівських  олімпіад шкільним автобусом.  Вчителям - предметникам, які підготували переможців та призерів предметних олімпіад, та конкурсу ім .П.Яцика  згідно наказу директора ОНЗ  НВК  № 435 від 10.12. 2018р.  будуть виплачені премії  за належну підготовку учнів до участі в олімпіадах та конкурсах.

 

 

     Директор  ОНЗ  НВК                                                                    Горун І.С.

Переглядів: 195 | Додав: Igor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Категорії розділу
Фінанси [0]
Нормативні документи [0]
Вакансії [1]
Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти [4]
Методична робота [0]
Розповісти друзям
Перекладач
Перевести эту страницу
Переводчик PROMT©
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Радіо
УстановитеFlash player
Пошук

Copyright MyCorp © 2022
Конструктор сайтів - uCoz