Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 04.05.2024, 23:24

ОЗ "Малнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів"

Меню
Вакансії
[03.01.2018][Вакансії]
Вакансії у ОЗ Малнівському ЗЗСО І-ІІІст. (0)
Вакансії
[03.01.2018][Вакансії]
Вакансії у ОЗ Малнівському ЗЗСО І-ІІІст. (0)
Година
Наше опитування
Ви навчаєтеся в нашому закладі?
Всього відповідей: 64

Каталог файлів

Головна » Файли » Мої файли

Анотація
[ Викачати з сервера (13.1 Kb) ] 03.04.2015, 10:43

Анотація

                  на  досвід  «Використання ігрових технологій для активізації навчальної діяльності учнів при вивченні математики».

Адреса досвіду:   Малнівський НВК Мостиського району

Автор: Жук Жанна Романівна

    Жук Жанна Романівна працює вчителем математики 27 років. Вона досвідчений, творчий педагог, глибоко обізнана з методикою викладання свого предмета.

 Цінність досвіду полягає в тому, що на уроках вчитель формує самостійну, ініціативну, вдумливу особистість через впровадження активних форм і методів навчання, серед яких провідне місце займають навчальні ігри.  В процесі гри активізуються різноманітні розумові процеси учнів, діти мислять самостійно, розвивають увагу і фантазію.  Вчителеві  завдяки ігровим формам вдалося залучити пасивних учнів до систематичної розумової праці, дати змогу  дитині відчути успіх, повірити в свої сили. В ігрових формах вчитель реалізує ідею спільної праці, змагання, самоуправління, виховання через колектив, виховання відповідальності кожного за навчання і дисципліну в класі, а саме головне – навчання математиці. У процесі гри реалізується зв'язок головної ролі вчителя й самостійності учнів, враховуються вікові та індивідуальні особливості учнів, виконуються принципи наочності, доступності результатів, оскільки навчальна гра забезпечує більш міцне закріплення знань, дозволяє застосовувати їх на практиці, допомагає вчителю контролювати, а учням удосконалювати набуті знання, вміння та навички. Учні 5-6 класів  знаходять виходи з числових лабіринтів, розв’язують ребуси, складають загадки, кросворди. Усе це не тільки пожвавлює навчальний процес, а й запобігає втомі, розвивається увага, кмітливість. У процесі гри учні краще й швидше засвоюють поняття. Гру можна розглядати як працю і як творчість. Під час гри діти вчаться бути сконцентрованими,  розвивається тяга до знань,  вчитель  учить дітей працювати в команді, нести відповідальність за свої дії, бути стриманим в оцінці дій товаришів, уміти перемагати й програвати. Захопившись грою, вони не помічають, що навчаються: пізнають, запам’ятовують нове, розвивають фантазію, вчаться орієнтуватися в незвичайних ситуаціях. Вчитель  вчить дітей працювати з інформаційними джерелами, формує в учнів навички практичної діяльності, вчить здійснювати аналіз. Систематично заохочує дітей навчитися працювати. Під час гри вчитель виховує в учнів звички працювати за визначеним планом. Гра дає змогу вчителю активно розвивати в учнів основні види мислення, творчі здібності.

       Досвід її роботи використовують  молоді вчителі математики Чернівського ЛОО. Вартий поширення серед вчителів математики району

Категорія: Мої файли | Додав: Igor
Переглядів: 415 | Завантажень: 4 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Категорії розділу
Мої файли [40]
Нормативні документи [33]
Розповісти друзям
Перекладач
Перевести эту страницу
Переводчик PROMT©
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Радіо
УстановитеFlash player
Пошук

Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz